ÖDEME VE TESLİMAT

Siparişinizin onaylanması ile birlikte ürün 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve Türkiye’nin her yerine 2-3 iş günü içinde teslim edilir. Uzak mesafe şehir merkezleri 3-4 gün, mobil taşımanın uzak olduğu ilçelere ise teslimat 6 iş gününe uzayabilmektedir. Dağal afet, savaş, yazngın, terör,..vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişebilir.

Direk teslimat yapılamayan merkeze uzak ilçe, köy, nahiye, ada gibi yerleşim bölgelerinden gelen siparişler adrese en yakın şehir merkezine telefon ihbarlı olarak bırakılmaktadır.

Teslimatlar yalnızca firmamız tarafından belirlenen kargo şirketleri veya ambarlar aracılığı ile yapılmaktadır.

Yüksek miktarda siparişiniz olması halinde en uygun nakliye ücreti için siparişiniz talep ettiğiniz ambara sizin adınıza teslim edilebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırkenürün paketinin hasarsız olduğundan emin olunuz. Ambalajı yırtık, hasarlı veya ıslanmış olan sipraişlerinizi kesinlikle teslim almayınız. Firmamız hassas ürünleri orjinal kutunun haricinde başka bir kutu içine daha koymakta ve gerekli ise balonlu naylon ile sarmaktadır. Hasarlı olduğundan şühelendiğiniz ürünleri kargo yetkilisinin yanında açarak kontrol ediniz. Hasarı fark ettiğinizde kargo yetkilisinin tutanak tutmasını sağlayıp firmamızla irtibata geçiniz. Ürüne zarar vermeyecek şekilde ambalajda oluşabilecek küçük hasarlar için ürün iade edilmemelidir.

NOT:Kargoyla ilgili sorunlarınız için kargo görevlisi yanınızda iken bizi arayabilirsiniz.

DİKKAT !!!

Paket teslim alındığı an da ürününüz kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

“Kargo Bedava” işaretli ürünlerde kargo ücreti firmamızca ödenmektedir. Bu işaretin bulunmadığı ürünlerde kargo ücreti anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile indirimli olarak alıcıya aittir.